Blok Andezit Taş

  Andezit, volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş kor kayaçlardır. Andezit, yapılarda sağlamlığı ile karşımıza çıkar,  iç ve dış yüzey  duvar kaplamada kullanılan kayaçlardandır.  Granit ve mermerin kullanıldığı hemen hemen tüm alanlarda kullanılabilir.  Andezit taşı, insanların her geçen gün daha çok doğallığı tercih ettiği günümüzde özel renk tonlarıyla doğal bir yaşam alanı yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor.  Yazın serin - Kışın sıcak tutma özelliğinden dolayı, villa türü yapıların dış cephelerinde İzolasyon Malzeme olarak tercih edilen bir malzemedir.  Kaymama özelliği ...

Blok Andezit Taş

Küp Andezit Taş

  8-10 luk Küp Taş 10-12 lik Küp Taş   ...

Küp Andezit Taş

Kırma Taş

Kırmataş ana kayaçların veya büyük taşların tamamen agrega parçalarının kırılmış bir yüzeye sahip olabilecek şekilde kırılması sonucu oluşmaktadır. Kırmataş imalatında öncelikle ana kayaçlar taş ocağında patlatma yöntemiyle parçalanmakta daha sonra konkasörler tarafından kırılarak boyutsal olarak küçültülmektedir. Konkasörlerin uygun ayarlanması ile istenen boyutta agrega elde edilir. Kırılmış ürün istenilen agrega boyutlarının elde edilmesi için eleklerden geçirilir. İri agregaların üretilmesinden sonra konkasörden arta kalan sitle karşılık gelen kırma kumlar atık malzemedir. Bu tip kumlara mıcır tozu,bypass ve taşunu denilmektedir. ...

Kırma Taş

Ürünlerimiz

Kurumsal

D.O.S.T. Madencilik Ltd.Şti.2007 yılında Yaşar Kaya ve Metin Kaya tarafından kurulmuştur. 

Blok andezit ve doğal taş çıkartma ve değerlendirme ile üretime başlayan firma, yapmış olduğu yatırımlar  ile  andezit ürün çeşitlerinin üretimine geçmiştir.

Firmamız,  andezit blok ve yer döşeme, duvar döşeme(8-10), (10-12) küp taş üretimi, duvar taşı, stabilize,by-pass ve agrega üretimlerine hizmetine devam etmektedir.

Firmamız, Bodrum yarımadasının sektörel ihtiyaçlarını karşılama konusunda, müşteri memnuniyeti odaklı, hizmet kalitesini sürekli artırma vizyonel hedefi ile hizmet vermektedir.

Çevre ve doğaya saygı anlayışından vazgeçmeyerek sektöre en iyiyi sunmak hedefimizdir.

Sektörünün malzeme ihtiyaçlarını  50-60 km.lik   mesafelerden sağlanması yerine  yarımada içerisinden  temin edilmesi olanağını yaratmak ta milli servetin heba edilmesinin önüne geçilmesidir.

Firmamız bu anlamda da önemli bir misyonu yerini getirmektedir.

 

Belgelerimiz

Foto Galeri